Comments

Персональна виставка «Точка зору»

Персональна виставка «Точка зору»

14 червня в арт-просторі «СКЛО» відкрилася персональна виставка Даниіла Ровенчина.

Будуть представлені роботи останніх років. Скульптури виконані в різних техніках і матеріалах: камінь, бронза, гіпс, епоксидні смоли, дзеркало. За словами автора: скульптура — це завжди вираження якогось переживання. Тож не дивно, що більшість робіт присвячені темі стосунків чоловіка і жінки.

Центральний твір — інсталяція «Точка зору» розповідає нам про два світи і тієї межі, що їх розділяє. Про різницю чоловіки і жінки, складності пам’ятання про те, що є інший світогляд. І про те, як буває складно подолати цей бар’єр. Дві фігури виконані з гіпсу, в повний зріст. Вони стоять на дзеркалі. Здалеку, ми не бачимо повної картини, і лише поблизу, нам відкривається інша точка зору. Так само ця тема представлена ​​в рельєфах, які передували створенню інсталяції.

Робота «Тертя» виконана в бронзі. Це скульптурне втілення притчі про те, що люди, у подружньому житті, як камені в мішку. Спочатку вони шорсткі, але з часом притираються. Це не завжди відбувається безболісно, ​​найчастіше, навпаки. Але в цьому процесі народжуються нові якості. Чим менше відстань, тим більше прояв особистості. Близькість фігур проявляє їх самих.

Багато робіт присвячено і іншим темам. Одні розповідають про суспільство і рамках, інші про віру і непохитність, треті є одою прекрасного.

Приходьте, виставка триватиме тиждень.

Арт-простір «СКЛО» вул. Тургенєвська 8/14 г. Киев