Скульптурна майстерня

ПРО НАС

Виготовлення скульптур на замовлення

“Ми прагнемо робити вишукані, наповнені, одухотворені твори мистецтва!”

Ми – творчий колектив. Скульптура – це наша професія, хобі, пристрасть! Ми ставимося до своєї роботи з любов’ю і відповідальністю. Те що ми робимо залишиться після, це важливо для нас. Ми прагнемо робити вишукані, наповнені, одухотворені твори мистецтва. Наша діяльність охоплює всі напрямки скульптури:

Монументальна скульптура, пам’ятники, портрети, бюсти, рельєфи, меморіальні дошки, ритуальна скульптура, надгробні комплекси, садово-паркова скульптура, інтер’єрна пластика, сучасна скульптура, авторські копії, анімалістика, кераміка та ін.

Створення скульптури це складний, багатоетапний процес. Ми розробляємо, створюємо, робимо архітектурне вписування і установку, якщо це потрібно. Підхід до кожного замовлення індивідуальний. Вартість і час виготовлення, залежить від багатьох чинників: розміру, матеріалу, деталювання тощо.

Ми працюємо з мармуром, гранітом, піщаником, бронзою, штучним каменем, бетоном, полімерними смолами.

Наш колектив створений навколо спільних поглядів на мистецтво, любові до скульптури. Створено для вирішення непростих завдань, що вимагають часом задіяти багатьох. У нас за плечима великий досвід роботи і реалізація складних проектів.

Співпрацюючи з нами, Ви працюєте з одним з художників, зі своїм стилем і мовою вираження. І в першу чергу отримуєте авторський твір мистецтва!

Засновники колективу Валентин Дановский і Даниіл Ровенчін.