Дановский Валентин Євгенович

У 2006 році закінчив навчання в Державній художній середній школі ім. Т.Г.Шевченка (скульптурне відділення).

У 2012 році закінчив магістратуру в Національній академії образотворчих мистецтв і архітектури (НАОМА) за напрямом «монументальна скульптура».

Рік випуску 2008 – пам’ятна дошка олімпійському чемпіону Віталію Монаков (Київ)

2011 – виставка присвячена пам’яті Е.Миська (Львів)

2011 – Участь у симпозіумі в м.Любеч.

2012 – меморіальна дошка меру міста Обухів;

2012 – Всеукраїнський симпозіум у м Черкаси;

2012 – Всеукраїнська виставка портрета.

2013 – скульптурний симпозіум в Тернополі.

2014 року – всеукраїнська виставка скульптури триєнале.

2015 – пам’ятник героям України м Тальне.

2018 – всеукраїнська виставка жіночого портрета

Валентин Дановский досвідчений і різноплановий скульптор. Йому під силу виконати роботу в будь-якому стилі і матеріалі, будь то сакральна скульптура візантійської епохи або мармурові статуї в стилі епохи відродження і бароко, народний стиль або ж модерна пластика. Валентин з легкістю справляється зі складними завданнями, при цьому зберігаючи свою автентичність і особливе, притаманне тільки його роботам, настрій.

Одні роботи скульптора відразу вражають глядача своєю досконалістю, довершеністю, складністю виконання. Інші, навпаки, здаються легкими і простими, несучи в собі невимовну тонкість, ніжність і доброту.

Валентин успішно працює з бронзою, гранітом, мармуром, піщаником, бетоном, гіпсом та ін. Матеріалами. Але особливої ​​уваги заслуговують його кам’яні роботи. Віртуозність виконання, точність і легкість з якої працює художник не поступається майстрам давнину. Мармур тане, оживає під різцем скульптора. Роботи живі, теплі, тому що левову частку роботи в камені Валентин робить вручну, як в старі часи.

З-під різця скульптора вийшли безліч фігур, пам’ятників, надгробків і портретів. Увага до деталей, самокритичність, вимогливість до себе, відповідальність і трепетне ставлення до роботи, властиве Валентину, є запорукою успіху вже реалізованих та майбутніх творів.