Photographer

Amanda Smit
Photographer
Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value
Phone
+61 (383) 76-62-84
Email
dynamicframeworks@gmail.com
Address
121 King St, Melbourne VIC 3000, Australia

Відкриття виставки «Люди» в БЦ «Леонардо»

Відкриття виставки «Люди» в БЦ «Леонардо»

7 квітня в оновленому лобі бізнес – центру «Леонардо» відкриється виставка сучасної скульптури.

Автори робіт – молоді скульпторы: Даниіл Ровенчин, Кирило Гузенко, Кирило Журавель, Артем Стрембіцький, Анна Доценко, Христина Захарчук, Сергій Затонський.

Всього на виставці буде представлено 17 творів. Роботи виконані з різних матеріалів, серед яких гіпс, бетон, полімери, бронза, мармур і навіть пластилін в епоксидної смолі.

Ось що говорить про майбутню подію автор і організатор проекту Ірина Сергєєва: “Ми знаходимо молоді таланти і даємо їм імпульс для розвитку, а потім спостерігаємо за їх ростом. У нас вже є маленька історія роботи з хлопцями, в 2013 році ми організували арт-простір на колишній фабриці Юність в Києві. ”

Нагадаємо, що в рамках того проекту на території швейної фабрики на Подолі проходила виставка скульптур, після якої її учасники працювали в форматі work in progress на відкритому майданчику. А в цей час за процесом могли спостерігати всі бажаючі.

Особливістю цієї виставки стало те, що вона буде відкрита для відвідування 24 години на добу і в будь-який день тижня.

Більшість робіт в експозиції належать Даниілу Ровенчину, деякі, були спеціально дороблені до цієї події, і будуть експонуватися вперше. Твори з різних сторін показують людину, його погляди, почуття, емоції.

Виставка триватиме до кінця квітня

БЦ «Леонардо» вул. Богдана Хмельницького, 17/52 м. Київ.

Позвоните нам +38 (096) 483-20-17